Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Aktualizacja planu postępowań o udzielenie zamówień na rok 2021 wersja 5
2 Aktualizacja planu postępowań o udzielenie zamówień na rok 2021- wersja 4
3 Fundusz sołecki za 2020 r.
4 Protokół Nr 30/21 z posiedzenia komisji w dniu 14 lipca 2021 roku
5 podsumowanie konsultacji Planu Zrównoważonej Mobilności dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Wrocław
6 Obwieszczenie o zebraniu dowodów i materiałów do zakończenia postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. " budowie instalacji do ptrzetwarzania odpadów tworzyw sztucznych" na terenie działki nr 11 AM 11 obr. Sobótka
7 Uchwała w sprawie przyjęcia oraz ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały Rady Miejskiej w Sobótce w sprawie wprowadzenia Regulaminu korzystania i udostępniania świetlic wiejskich i chat grillowych w Gminie Sobótka.
8 Uchwała w sprawie przyjęcia oraz ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały Rady Miejskiej w Sobótce w sprawie ustalenia regulaminu targowiska gminnego w Sobótce.
9 Uchwała w sprawie przyjęcia oraz ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały Rady Miejskiej w Sobótce w sprawie określenia szczegółowych zasad wnoszenia inicjatyw obywatelskich, zasad tworzenia komitetów inicjatyw uchwałodawczych, zasad promocji obywatelskich inicjatyw uchwałodawczych i formalnych wymogów, jakim muszą odpowiadać składane projekty.
10 Uchwała w sprawie przyjęcia oraz ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały Rady Miejskiej w Sobótce w sprawie zasad odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia i mieszkaniach chronionych.